YDA Center Muayenehane Tasarımı

Move Mimarlık'tan Dr. Abdullah Ceylan İçin Özelleştirilmiş Diş Kliniği Tasarımı

abdullah ceylan kliniği

Move Mimarlık olarak, modern ve yenilikçi yaklaşımlarımızla sağlık sektöründe fark yaratmaya devam ediyoruz, Dt. Abdullah Ceylan için özel olarak tasarladığımız bir diş kliniği, tasarımımızın ve sağlık hizmetlerinin nasıl etkileyici bir şekilde bir araya getirilebileceğinin mükemmel bir örneği.

Muayenehanede, huzur ve steriliteyi temsil eden beyaz tonları bizim imzamız haline geldi. Duvarlar, taze ve temiz bir his yaratan bu renkle boyanmış. Ancak tasarımımızdaki asıl ilgi çeken detay, yer döşemelerinde kullandığımız mermerler. Yer yer koyu, yer yer açık renkte olan bu mermerler, mekâna zengin bir doku ve derinlik kattık.

Bu mermerlerin farklı tonlardaki uyumu, mekânın genel havasına bizim sofistike dokunuşumuzu ekliyor. Ayrıca, bu doğal taşın kendine özgü damarları ve desenleri, muayenehanenin genel modern atmosferini tamamlayan bir farklılık ve karakter yaratıyor.

Füme tonlarını da tasarımımıza dahil ederek, zarafet ve konforu bir arada sunduk. Hem hasta hem de çalışanlar için huzurlu ve rahat bir atmosfer yaratmayı hedeflediğimiz bu tasarım, sağlık hizmetlerinin kalitesini ve etkinliğini artırmak için bir araç olarak kullanılıyor.

Biz Move Mimarlık olarak, bu projede de yine fonksiyonellik ile estetiği ustaca birleştirmeyi başardık. Tasarım detaylarına hâkim olan beyaz ve füme tonları, modern ve şık bir atmosfer yaratırken, mermer zeminler sofistike bir lüks hissiyatı getiriyor.

Dr. Abdullah Ceylan'ın diş kliniği, Move Mimarlık olarak sağlık sektöründe yarattığımız dikkat çekici ve işlevsel mekanların sadece bir örneği. Bu projede de firmamız hem hastaların hem de personelin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarımı ve işlevselliği mükemmel bir şekilde harmanladığını gösteriyor.

diş kliniği tasarımı abdullah ceylan